יסמין ולירן צביה
הוד השרון

ענבל יקרה, בסיומה של תקופה מהנה, שבה ליווית אותנו במקצועיות שאין שנייה לה ובסבלנות אין קץ, אנו רואים לעצמנו זכות וחובה נעימה לומר לך תודה מעומק הלב. הבית המקסים שעיצבת לנו הוא הגשמת חלום עבורנו. בית יפהפה, מעוצב בטוב טעם, פונקציונאלי ועונה על כל דרישותינו וצרכינו. הבית זוכה למחמאות אדירות מכל אורחינו, שכן ליווית אותנו באופן צמוד בבחירת החומרים, בתכנון התאורה ובבחירת הריהוט האיכותי והיפה ביותר, וידעת ליצור הרמוניה מושלמת בין כל הפריטים ההית, בזכות הראייה הכוללת שלך מחד והירידה לפרטים מאידך. הליווי שלך היה מקצועי ומסור, העצות שלך היו הכרחיות, הכוונת הקבלן ואנשי הביצוע הייתה מדוקדקת להפליא. אנו מעריכים מאוד את הגעתך לשטח בעת שיפוץ הבית חדשות לבקרים ואת השינויים שערכת בתוכניותייך המפורטות בהתאם לצרכים שעלו מהשטח. מעל לכל , תודה על אורך הרוח והיחס החם והלבב. אין ספק שאנחנו לקוחות "לא קלים" ... תודה על כך שהתעקשת על פרטים מסוימים שהבנו לעיתים רק בדיעבד, תודה על ההבנה שגילית כשרצינו לראות עוד ועוד חנויות, תודה על החיוך ש"לבשת" בכל פגישה במשרד ובחנויות, תודה על כך שלמדת את "ההומור המקומי" שלנו ואפילו השתמשת בו בהקשרים הנכונים, תודה על כך שהפכת את הדרך להגשמת החלום לדרך מהנה במיוחד, ועל כך שנתת לנו תמיד את התחושה ש"יש על מי לסמוך". במבט לאחור אכן הבנו עד כמה היינו ברי מזל כשזכינו לליווי כזה, ועד כמה היינו בידיים טובות. בסיומה של תקופה בלתי נשכחת אנו מברכים על המוגמר, מודים לך מקרב לב על החותם הייחודי שלך שטבוע בחן בכל פינה בבית, וזוקפים לזכותך את התוצאה המושלמת. הבית שעיצבת לנו הוא כרטיס הביקור המוצלח ביותר, וכמובן שכלקוחותייך המרוצים נמליץ עלייך בכל פה לכל מכרינו.

שושי ומשה כהן
שושי ומשה כהן

מכתב המלצה לענבל המדהימה – מעצבת מס' 1!!!! ביולי 2012 רכשנו דירה חדשה מקבלן, לאחר מספר חודשים הקבלן זימן אותנו לבחור אריחים וכלים סנטרים, הפנו אותנו למספר ספקים, אחרי הפגישה הראשונה ולאחר ש"איבדנו" את עצמנו במבחר העצום, החלטנו לחפש מעצבת, כמובן שבחנו מספר מעצבות, עפ"י עבודות קודמות, המלצות והגענו לענבל, בפגישה הראשונה עם ענבל נוצרה כימיה פנטסטית שבסופה עשינוreset על כל מה שחשבנו, על איך הדירה תראה ואיזה תקציב נצטרך. ברגע שענבל לקחה את ההגה לידיה והחלה להוביל אותנו במסע הארוך והמתיש בדרך לדירת החלומות, הרגשנו כאורחים במסע והחוויה הפכה לכיפית ביותר. ענבל מיקדה אותנו בספקים ובאנשי מקצוע איכותיים, עבדה בשיתוף פעולה מלא עם כולם, גם עם בעלי מקצוע שהגיעו מטעמנו. שיפרנו את ההתנהלות שלנו מול הקבלן, גיבשנו תכנית שינויים מפורטת המתאימה לצרכים שלנו, שאופיינו בשיחות עם ענבל. במשך שלוש השנים שהבית החל לקרום עור וגידים, ענבל לא חסכה ביקורים ופיקוח צמוד על שינויים ותוספות של הקבלן. בזכות ענבל גילינו טעויות שתוקנו בעוד מועד וחסך לנו עוגמת נפש במסירת הדירה. ענבל חשבה על כל פרט ופרט בבית, ראינו בבחירת המטבח, את גולת הכותרת של הבית, ענבל הגישה ליצרן המטבחים תכנית עיצובית העונה בדיוק לצרכינו. לסיכום חיפשנו מעצבת ומצאנו חברה עם נשמה טובה. ענבל תודה על כל התקופה המופלאה, על האדיבות, הסובלנות, האכפתיות והמקצוענות. את מעצבת מוכשרת – אין כמוך, בזכותך הבית יצא מושלם ואנחנו מקבלים אינסוף מחמאות. תודה על שהפכת את החלום שלנו למציאות. באהבה והערכה רבה

רונית וד"ר נתן לדרמן
רונית וד"ר נתן לדרמן

שלום ענבל, תם ונשלם הפרויקט המדהים שהתחלנו :שיפוץ ביתנו. כמו כל אדם ,כאבי בטן רבים ליוו את ההחלטה להתחיל שיפוץ מאסיבי הדורש התארגנות מחודשת. לשימחתינו,פגשנו בך ענבל,רגועה,שלווה והחשוב מכל: מקצועית,רצינית ואיכפתית . תקופה של כארבעה חודשים התאפינה בקשר יומיומי איתך וכמו כן,קשר אינטנסיבי של כל בעלי המקצוע שלא חסכו בשבחים,על הזמינות שלך,הידע ההערות ,ההארות.ועל הביקורים השבועיים לבקרה על העבודה. ענבל, הקשר היומיומי שלי איתך בטלפון ולפחות פעם בשבועיים פגישה,(חייבת לי עוד פגישת בנות בבזל) נתנו לי בטחון,רוגע ובעיקר תחושה חזקה שיש על מי לסמוך. מעבר לכך,מעולם לא הרגשתי שרצונתי,לא מכובדים,נפסלים או לא באים בחשבון.ידעת לקרא היטב את הרצונות שלי ולתרגם אותם לליבו של הבית וגם אם חשבת אחרת , ידעת באופן מכבד,מקצועי ואינטיליגנטי להסביר משמעות חיבור החומרים והסברת על הרמוניה של צבעים ושילובים בעולם העיצוב. שלא להתבלבל, את ניחנת באסרטיביות(נעימה יש לומר), טוב טעם ובעיקר תחושה שהבית הוא ביתך וחשוב לך שתצא התוצאה הטובה, והיפה וכשלא מצאה חן בעיניך עבודה מסוימת,ידעת לומר זאת ובעלי המקצוע שינו, תיקנו ועבדו לשביעות רצונך, רצונינו. מקצועיות, רצינות, נעימות, אסרטיביות ובעיקר חיוך רחב ורצון עז לשלמות מאפינים את עבודתך ועל כך, אנו מודים לך ושמחים על כך שבחרנו בך ללות אותנו בפרוקט השיפוץ שהסתיים לשביעות רצונינו ומקבל אינסוף מחמאות מכל הסובבים אותנו. ישר כח !

עינבל ועינב חשאי
קרית אונו

ענבל, רצינו לומר תודה אחרי שעברנו יחד תהליך מרתק, בו החלטנו להפקיד בידייך את המפתחות להגשמת החלומות הקטנים שלנו. כבמטה של קסם, בנגיעות של אמן מיומן, עם חיוך מרוח וצחוק מתגלגל, הפכת את דירתנו לקסומה, שכל מי שנכנס אליה, שואל מיד מי זו האדריכלית? . יש לך את זה וזו מתת אל. לא פשוט למצוא אדריכלית טובה ברמתך, אבל למצוא אדריכלית שהיא גם מקצוענית וגם אדם בעל יכולת גמישות ונעימות מתמשכת, הופכת את הדרך לחלום, ללא פחות כיפי מהחלום עצמו. תודה על היכולת לממש את החלומות, על העין המקצועית, על הטעם האיכותי. את הטובה ביותר שאפשר היה למצוא.

רויטל
רויטל

ענבל היקרה, רבים שואלים אותנו מה המפתח לעבור את תהליך בניית הבית בשלום. תשובתנו תמיד זהה – הקיפו עצמכם בבעלי מקצוע טובים שתוכלו לסמוך עליהם ובעיקר – ארכיטקט, מעצב ומפקח טובים. את התודות והשבחים שלנו נחלק ל-2. תודה על הדברים שהם כמעט מובנים מאליהם – על כך שיצא בית מקסים שאנחנו כל כך אוהבים. שהוא משרת אותנו נאמנה, מתאים לצרכים שלנו ועונה על כל דרישותנו. אבל זה כמעט מובן מאליו – הרי לקחנו אותך על בסיס בתים שעשית וראינו ואהבנו ועם הזמן למדנו לסמוך עליך יותר ויותר מתוך הבנה שלך יש את הראיה הכוללת ואת רואה כבר בעיני רוחך בצורה ברורה את התוצר הסופי. התודה האמיתית שלנו היא על הערך המוסף. על מה שכלל לא ברור מאליו וזה היחס והסבלנות האינסופית. על כך שתמיד היית שם בשבילנו עם פתרונות יצירתיים. על שיתוף הפעולה עם כל בעלי המקצוע (גם עם אלו שלא הגיעו בהמלצתך). על כיתות רגליים אינסופי בין חנויות עד למציאת הפרט שיהיה גם יפה וגם בתקציב. תודה על הגמישות המחשבתית אבל הנחישות איפה שצריך. על חוש ההומור גם שכבר ממש עייפים ומותשים…. המסע של בניית בית הוא ארוך ומתיש ודורש המון בחירות וקבלת החלטות. איתך ובזכותך זה היה לא רק נסבל אלא אפילו מהנה! ענבל אנחנו מודים לך מאד וממליצים על שרותייך בלב שלם. כי בית יפה (אבל לא כזה יפה… ) אולי היינו מקבלים גם עם מעצבים אחרים אבל שירות ויחס מעולים זה הערך המוסף האמיתי! תודה חמה מכל הלב!

רלי ואלי שהרבני
קרית אונו

ענבל ברקוביץ- האדריכלית שלי הייתי רוצה לציין את השירות האדיב, הנכונות לעזור בכל שעה, הריצה ביחד לכל המקומות ,הראייה הרחבה, הטעם הנדיר והירידה לפרטים. הכי חשוב שככה דמיינתי את הבית שלי, חם ומזמין , בית שכיף לחזור אחרי יום עבודה. הילדים לא רוצים לצאת מהחדרים , המקלחות המפנקות והחברים שמתפעלים ולוקחים רעיונות. בקיצור מומלצת בחום.

מימי ושמואל ארז
כפר סבא

רכשנו את ביתנו כשלוש שנים טרם נכנסו אליו. חפשנו מעצבת שתנתב דרכנו בסבך התוכניות, התהיות, הרעיונות וההתלבטויות. הגענו אל ענבל על פי המלצה ותוך התרשמות עמוקה מן האתר שלה. ענבל ליוותה אותנו ואת בניית הבית מן המסד ועד הטפחות – מתכניות הבינוי, החשמל האינסטלציה ועד תלית התמונה האחרונה בבית. קניית דירה, בניית בית- טומנים בחובם גם קשיים, תלאות, ריצות, עבודה קשה, אין סוף התלבטויות וחששות. הלווי הצמוד שלה הפך את הכל לחוויה אמיתית. ענבל תמיד גילתה הבנה רבה. הייתה קשובה לצרכינו, יצירתית ובעלת סבלנות אין קץ. לכל שאלה תמיד הייתה לה תשובה, לכל התלבטות היה מענה. כל חשש הסירה תוך נימוקים עניינים ומקצועיים. עצותיה החכמות באו לידי ביטוי עם הזזת דלת הכניסה, מיקום קיר הטלוויזיה, התאורה, צביעת הקירות, ואפילו הירידה לפרטים בקישוטים הדקורטיביים. עבודתה לוותה תמיד במאור פנים ובאורך רוח שתמיד נתנו הרגשה טובה ונעימה. מקצועיותה, ניסיונה הרב ויכולתה לראות את השלם, "לראות את העתיד" הם שיצרו לנו בית שאנו כה מרוצים ממנו. הכל כל כך פונקציונלי ופרקטי. הבית מרהיב ביופיו. הצבעים הנעימים המשרים אווירת נועם ורוגע. בית יפיפה, ומעל לכול נוח, חמים ונעים. בית שכיף ונעים להיות בו. אין ספק שלענבל תרומה נכבדה ביצירת הבית. ענבל אפשרה לנו לחלום, והגשימה לנו את החלום. אנחנו רצינו בית – לא חלום. קבלנו חלום של בית! ועל כך מגיעה לה המון המון תודה!

יעל ורוני ליבוביץ
רעננה

כאשר קיבלנו החלטה לבצע שיפוץ מסיבי ומקיף בדירת הדופלקס שלנו, יצרנו קשר ונפגשנו לפחות עם 4 מעצבות, כולן הסבירו לנו כמה הן מקצועיות וכמה שהסגנון שלהן ייחודי ועוד כהנה וכהנה סופרלטיבים, ואז נפגשנו עם ענבל ומבלי לומר הרבה נתנה לנו תחושה של בטחון ומקצועיות, תחושה ש"יש על מי לסמוך". בדיעבד הסתבר שלא טעינו בתחושותינו, הבחירה התבררה כנכונה ומוצלחת במיוחד ענבל הפגינה מקצועית מדהימה וטעם משובח, ליוותה אותנו לאורך כל הפרויקט, בסובלנות והבנה לצרכים והיכולות שלנו, התחשבות ברצונות שלנו לצד אסרטיביות במקרים שנראו לה לא הולמים או לא מתאימים. יתרה מזאת, כל אנשי המקצוע שענבל המליצה לנו ואלה שהחלטנו להיעזר בשרותיהם (לא את כולם לקחנו) היו טובים מאוד. ענבל עבדה בשיתוף פעולה מלא עם כל אנשי המקצוע והספקים שהיו מעורבים בפרויקט , גם עם אלה שהגיעו מטעמינו ולא בהמלצתה, שיתוף הפעולה התבטא ב: הכנת תכניות שירדו לרזולוציות הנמוכות ביותר ולא פספסו שום פרט, בחירת צבעים, דגמים וכד'. היום בתום השיפוץ, הבית מדהים וכל אורח שנכנס לדירתנו מבקש לדעת מי המעצב/ת שהיו מעורבת בשיפוץ , ואנו כמובן, שמחים להמליץ. ענבל, אנחנו רוצים לומר לך תודה מכל הלב, יישר כוח ותמשיכי כך!!

מאירה ואריק הניג

לכ' ענבל ברקוביץ אדריכלית ומעצבת פנים הנדון: תודה והוקרה על תכנון ועיצוב ביתנו ברעננה ברצוננו להודות לך על עבודתך המקצועית, סבלנותך הרבה, ועל התוצאה הנפלאה של שיפוץ ביתנו הפרטי ברעננה. אנו מאד שמחים שבחרנו בך כאדריכלית ומעצבת הפרויקט של שיפוץ מסיבי של ביתנו. אנו למודי נסיון בכל תהליכי שיפוץ ובניית בית. זהו תהליך ארוך, מייגע ,מתיש ,רווי מתחים עם לא מעט לילות בלי שינה. אולם הפעם השיפוץ היה קל , נעים וחוויתי. והכל בזכותך!! ענבלי – את אדריכלית עם מעוף , יצירתית וסבלנית עד אין קץ, תמיד יודעת להגיד את המילה הנכונה , קשובה וזורמת לכל הבקשות והשגעונות, מעורה בכל החידושים בתחום הבנייה והעיצוב, פותרת בקלות וביצירתיות כל בעיה שצצה, זמינה ומוכנה לעזור בכל שעה. ואלופה בלהפיג מתחים וויכוחים . נהננו ממקצועיותך הן בתחום האדריכלי והן בתחום העיצוב והסטיילינג – יש לך טעם וחוש אסטתי מדהים. מכירה ככ הרבה חנויות ובעלי מקצוע טובים , שביחד יצרו לנו בית חלומות. אנו מאושרים לגור בבית ונהנים כל רגע ורגע מהתוצאה . ועל כל זאת נתונה לך תודתנו והערכתנו הרבה את אדריכלית ומעצבת מזן נדיר

פרידה ואיציק פישר

ענבל יקרה,

רוצים להודות לך על הבית המקסים שתכננת, ליווית וחידשת עבורנו.

אנחנו שמחים שבחרנו בך לצאת איתנו ל"מסע" כל כך משמעותי בחיינו, שיפוץ הבית שגרנו בו שנים רבות והיה זקוק לשדרוג ולחידוש.

עבודת הצוות הייתה נפלאה: תוך הקשבה לצרכים ולרצונות שלנו בהכוונה מקצועית וזורמת שלך.

כל אלה תרמו לתוצאה מדהימה: קיבלנו בית מושלם שתמיד חלמנו עליו, מבחינת המראה והפונקציונליות שבו.

תודה על הקשר הנפלא שנרקם בינינו.

ממליצה לכל מי שחולם על בית חלומות להגשים זאת יחד עם ענבל!

בהערכה רבה,