תכנון בתים פרטיים


תכנון בתים פרטייםתכנון ועיצוב בתים פרטיים הינו תהליך שלעיתים יכול להישמע לנו ארוך ומייגע. לרוב אנחנו מדמיינים תהליך שיכלול הרבה ניירת, אישורים, תכנונים, סקיצות ותיקונים.

בבואנו לבנות את בית חלומותינו עלינו לבחור אדריכל ומעצב פנים ורצוי שיהיו 2 גופים נפרדים שילוו אותנו לכל תהליך הבנייה ולכן יש חשיבות רבה לחיבור ולשיתוף הפעולה של הלקוח עם האדריכל ומעצבת פנים.

במידה ויבחרו אדריכל ומעצבת נכונים , התהליך יכול להיות קל ונעים בהרבה. אין כל סיבה כי תכנון בניית בית פרטי לא יהיה תהליך אף מהנה עבורנו.

אז איך אנחנו מוצאים את המעצבת המתאימה?

למעשה חיפוש של נותני השירות הנכונים בתהליך של תכנון בית פרטי, הוא בדיוק כמו חיפוש בית. נדמה כי מהרגע שמצאתנו את השטח הרצוי העבודה הקשה מאחורינו אך למעשה, מציאת כל נותני השירות הרבים עבור הבנייה והתכנון חשובה לא פחות.

עיצוב ותכנון בית פרטי יכול להיות תהליך מהנה עם המעצבת הנכונה – ענבל עיצוב פנים פועלת בתחום העיצוב החל משנת 1999 עשרות שנות ניסיון בתחום של עיצוב וליווי בבניית בית פרטי יחד עם שיתוף פעולה עם אדריכלים בפרויקט , הכרת השוק מביאים לתהליך ולתוצאה הרצויים .

המשרד יעניק לכם ליווי מהרגע הראשון ועד לתוצאה הסופית. התכנית האישית של תכנון החללים הפנימיים , החשמל והאינסטלציה מבוצע על ידי המשרד ובהתאם לתוכניות שיאושרו על ידי הלקוח. ענבל ברקוביץ עיצוב פנים תסביר ללקוח את המוטיבים המתאימים לו בהתאם לאפיון של דרישותיו.

לסיכום

תכנון ועיצוב אדריכלי של בתים פרטיים הנו רק נדבך אחד מתוך מגוון השירותים שענבל עיצוב פנים יכולה להעניק לכם כלקוחות. יצירת קשר עם ענבל ברקוביץ עיצוב פנים וקביעת פגישה תאפשר לכם לקבל תכנון לחללים הפנימיים ושילובם בהרמוניה עם התכנון האדריכלי החיצוני של הבית בצורה מותאמת אישית עבורכם .

זכרו, כי בכל שלב, ענבל עיצוב פנים שמה לעצמה לנגד עיניה את הסנכרון המלא של העיצוב והאדריכלות ביחס לצרכים ורצונות הלקוח. בסופו של יום, הלקוח צריך להתגורר במשך שנים רבות בביתו ועל כן האווירה, התכנון והאנרגיה של הבית צריכה להתאים לו במאת האחוזים.