עיצוב פנים מודרני יוקרתי, קווים לדמותו


לקטלוג פרוייקטים>>

עיצוב פנים מודרניטעם טוב הוא במידה מסוימת עניין של השקפה. אבל עיצוב יוקרתי איננו תלוי השקפה. הוא צריך להקרין איכות וייחודיות הברורים ומשתקפים היטב כבר ממבט ראשון. קבלו כמה קווים לדמותו של עיצוב פנים מודרני יוקרתי. לעיצובי יוקרה של בתים, דירות ומשרדים, ענבל ברקוביץ' אדריכלות ועיצוב פנים. 

עיצוב פנים מודרני יוקרתי עם חלל מרווח

אפשר למלא בית או דירה בהרבה מאוד חפצי נוי, אך לא זה מה שהופך אותו ליוקרתי באמת. עיצוב פנים מודרני ויוקרתי נשען קודם כל על חלל מרווח. אם תכניסו בחדר הסבה אחד יותר מדי רהיטים, יותר מדי שטיחים, יותר מדי גופי תאורה, אפילו אם הכל יקר, הסך הכל לא ייראה יוקרתי. במיקום הרהיטים, בחלוקת החלל, בהתקנת גופי התאורה, חשוב להשאיר מרווחים ותחושה של שטח ו"אוויר לנשימה". אם ניתן ליצור נקודת תצפית על נוף פנורמי או לפחות להוסיף קצת ירוק פורח, ניתן לראות בכך פלוס נוסף. 

הוסיפו נקודת עניין שוברת מסגרות 

עיצוב יוקרתי באמת ישתמש בקונספט מאורגן היטב. לכל בית או דירה יוקרתיים צריך להתאים סיפור אישי. סיפור של חיים, סיפור של אישיות. את כל אלה אפשר להביא לידי ביטוי בשלל אלמנטים, אישיים, משפחתיים, היסטוריים. ובכל זאת, כל מסגרת טוב קצת לשבור. עיצוב פנים מודרני יוקרתי יכלול כמעט תמיד איזו נקודת עניין שוברת מסגרות. לא תמיד היא תגיע במרכז החדר אך טוב שהיא שם. הנקודה הזאת יכולה לכלול רהיט בקו שונה מהיתר או צבע של פריט, רהיט או קיר, המנוגד למה שסביב. 

עניין שבזרימה, יוקרה רוגעת

אלמנט נוסף שמאפיין מאוד עיצוב פנים מודרני יוקרתי נשען על זרימה. יוקרה זורמת תבוא לידי ביטוי בהעדפת קווים נקיים, אחידים, מסונכרנים. יש בכך משהו מאוד מרגיע, מאוד נעים, מאוד נכון. למשל, דלתות נסתרות שנכנסות לכיס בקיר מועדפות על פני דלתות המזדקרות לעין. פינת מולטימדיה תכלול מסך ענק המוטמע בתוך הקיר או מקרן עם מנוע, שמתרומם מתוך רהיט מעוצב. גם החלונות יהיו גדולים וחלקים, מטבח עם מינימום פרזולים והעדפה של גופי תאורה שקופים ולא בולטים או משתלשלים.