עיצוב משרדים הייטק, כך עושים זאת נכון


לקטלוג פרוייקטים>>

עיצוב משרדיםבעיצוב משרדי, יש הרבה מקום להתייחס לסדר, לארגון, לדימוי ולתדמית. יחד עם זאת, חזות זה לא הכל ויש גם מהות וקונספט הנשענים על תרבות ארגונית והרמוניה. נסביר לגבי עיצוב משרדים הייטק, איך עושים זאת נכון. ולא צריך לפחד להעז יותר. 

עיצוב משרדים הייטק ברוח השיתוף וסינרגיה 

מאוד טרנדי כיום לעצב משרדים עם חלונות גדולים, עם זרימה של אוויר ואפילו עם תחושה ביתית בלתי מבוטלת. את כל זה אפשר להביא בחשבון גם בעיצוב משרדי הייטק, אך זה לא הכל. אלמנט שצריך להשתלב בעיצוב הייטקיסטי הינו הרוח השיתוף והסינרגיה. 

בענף הטכנולוגיה, צוותי עבודה מתנהלים בשיתוף מדי יום ביומו, זה נכון בסטארט אפ צעיר כמו שזה נכון בחברת טכנולוגיה בוגרת ומבוססת. עיצוב משרד כזה, אם כן, חייב לכלול חללי עבודה משותפים. העיצוב כולו צריך לשחרר את הכבלים ולעודד ישיבה משותפת, עבודה משותפת, סיעור מוחות ושימוש במשאב החזק של כוח קבוצתי. ניתן לצורך כך ליצור פינות עבודה ואירוח דמויות סלון או לשבץ במשרד ספסלים ארוכים, שנמתחים לאורך החלל או לרוחבו. 

כשיש קירות, עדיפה השקיפות 

טיפ נוסף שיכול להרים גבוה את העיצוב – שקיפות. עיצוב משרדים הייטק לא תמיד יכול לבטל לגמרי את החדרים הנפרדים. חדרי ישיבות או חדרי מנהלים, לפעמים הם נחוצים. אך כשיש קירות, אפשר בכל זאת להכניס שקיפות. קירות ודלתות מבוססי זכוכית נקיה מקנים אווירה הוליסטית, צעירה ונרחבת. כשהכל שקוף מסביב המשרד נראה גדול יותר אך גם שוויוני יותר. עיצוב שאומר, כולנו יחד, בסירה אחת ובשיתוף פעולה. 

כן, מותר להכניס אלמנטים ביתיים 

על מנת לטשטש את הגבולות בין הבית לעבודה, ניתן לנקוט בצעד מתוחכם אך נגיש. עיצוב משרדים הייטק שישכיל להכניס אלמנטים ביתיים מכניס הלך רוח מאוד מיוחד. העובדים מרוצים, המבקרים מרגישים בנוח. אלמנטים ביתיים יכולים להיות למשל ספרים או גדג'טים משעשעים על מדפים צבעוניים. ניתן לקשט את הקירות עם ציורים מסבירי פנים ולשבץ שטיחים רכים, כורסאות נוחות ואף כריות גדולות בפינות התרגעות. לעיצוב משרד בגישה שלכם: ענבל ברקוביץ' (עיצוב ואדריכלות פנים).