עיצוב ואדריכלות פנים


עיצוב ואדריכלות פניםמשרד ענבל ברקוביץ עיצוב פנים פועל בתחום עיצוב ואדריכלות פנים החל משנת 1999. הפעילות האקסקלוסיבית המתבצעת ע"י המשרד של ענבל ברקוביץ עיצוב פנים עבור לקוחותיה פועל בכמה מישורים שונים. ראשית, עיצוב ותכנון הבתים והחללים השונים בהתאם למרחב ובהתאם לרצון הלקוח. שנית, עיצוב פנים הבית ופנים החללים בהתאם לסגנון ולצרכים הנדרשים מהלקוח.

המשרד מספק שרותי עיצוב פנים ללקוחותיו בתל אביב ובאזור המרכז ומלווה אותם החל משלב הרעיון ועד שלב מסירת מפתח בשיטת TURN KEY PROJECT , הלקוח שותף בכול שלבי היישום של הפרויקט.

משרד ענבל ברקוביץ עיצוב פנים חרט על דגלו מתן שירות ללא פשרות ללקוח , אבן דרך זו משמשת את המשרד החל מיום הקמתו ועד היום , שירות ללא פשרות, מקצוענות וידע רב בתחומים הרלוונטיים וכמובן התוצאות ולקוחות מרוצים מדברים בעד עצמם .

מדוע כל כך חשוב להקשיב לצרכים של הלקוח עד לפרטים הקטנים?

הדגש עליו ענבל ברקוביץ עיצוב פנים שמה במיוחד בפרויקטים המבוצעים על ידה באזור תל אביב והמרכז , הוא הקשבה לצרכים ולרצונות של הלקוח ולו הקטנים ביותר. הלקוח בסופו של דבר נשאר לגור בבית או בדירה אשר הושקעו בה עלויות וציפיות רבות. השהייה שלו בו צריכה להיות נכונה עבורו עיצובית, אנרגטית, וצריכה לבטא את ה"אני הפנימי" שלו.

איך תוכלו להשמיע את הקול שלכם בעיצוב הבית שלכם?

ענבל ברקוביץ עיצוב פנים פועלת בתחום עיצוב פנים תל אביב והסביבה במטרה לבצע התאמה אישית של עיצוב פנים עבור כלל לקוחותיה.

*לאחר שהשלבים הגולמיים בוצעו (תכנון החללים בצורה נכונה, עיצוב החלונות, המסדרונות, המטבח ושאר הפרטים ה'גסים'), ניתן באמת לקבל מענבל ברקוביץ עיצוב פנים נגיעה אישית והתייחסות אמיתית לכל רצון וצורך שלכם.

*נבנית למעשה תכנית פעולה מול הלקוח בו הוא מבטא את הרצונות שלו, ואז מעצב פנים תל אביב והסביבה כמו ענבל עיצוב פנים יכולה להבין מה מוטיב הבית. מוטיב הבית הינו נדבך חשוב מאוד בתהליך התכנון שכן הוא יקבע את הקווים המטווים עבור התאורה, הצמחייה, והריהוט.

לסיכום

כל לקוח מקבל את מירב החשיבות ותשומת הלב על מנת לאפשר לו ליישם את חלומותיו ומעיניו באמצעות יכולות התכנון והביצוע של משרד ענבל ברקוביץ עיצוב פנים.

צרו קשר עוד היום עם ענבל עיצוב פנים – 050-5960962 – ותוכלו לקבל תכנית בהתאמה אישית עבורכם – לביתכם החדש.