עיצוב דירות קטנות


עיצוב דירות קטנותחושבים על שיפוץ הדירה שלכם? חושבים שהדירה שלכם קטנה מדי עבור עיצוב פנים ושינוי פני הדירה? כדאי שתחשבו שוב, או שתתנו למשרד העיצוב של ענבל ברקוביץ לחשוב בשבילכם. ההתמחות שלנו היא עיצוב דירות קטנות כמו בעיצוב דירות גדולות, ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממראה חדש ואקסקלוסיבי בדירה, בין אם היא קטנה או גדולה.

במה שונה עיצוב דירות קטנות מעיצוב דירות גדולות?

כאשר מעצבים דירות קטנות, ההתחשבות במרחב האפשרי לעיצוב היא בעלת רגישות גבוהה הרבה יותר מאשר במקרים שבהם נעצב דירות גדולות. בדירות קטנות יש הרבה פחות מקום ליצירתיות שתופסת נפח רב בחללים השונים ברחבי הדירה, בעוד שבדירות גדולות הקו המנחה היא לעצב את החללים הגדולים של הדירה. בחלק מהמקרים, עיצוב דירות קטנות יתחשב בנפח הקטן וישתמש באלמנטים ומוטיבים שונים שמטרתם ליצור תחושת מרחב בחללים הדורשים זאת, בעוד שבדירות גדולות, דווקא מילוי המרחב יהיה הדגש העיקרי על מנת לא ליצור תחושה של היבלעות במרחבים הגדולים של הדירה.

בחירת המוטיב לעיצוב דירות קטנות

אנו מבצעים את בחירת המוטיב לפי טעמו של הלקוח ובהתייעצות אישית ופרטנית יחד איתו. משרד העיצוב ענבל ברקוביץ רואה את נוחיותו של הלקוח כמרכיב מרכזי בבחירת המוטיב לעיצוב הדירה, יחד עם פונקציונליות מלאה של סגנון החיים המערבי והמודרני, ולצד המגבלות התקציב והמרחב שאותו נעצב. בעיקר בחללים קטנים כמו דירות קטנות, בחירת המוטיב הנכון ביותר היא חלק חשוב בעבודת עיצוב דירות קטנות, מכיוון שמוטיב העיצוב המרכזי של הדירה יבלוט הרבה יותר מאשר במקרים של דירות גדולות. ההתאמה האישית היא הדגש המרכזי בבחירת המוטיב. לאחר התייעצות עם הלקוח, נבנות מספר סקיצות רעיוניות למוטיב העיצוב של הדירה, רעיונות אלה עוברים לאישורו או דחייתו של הלקוח, ולאחר שנבחר הכיוון המרכזי, נסגרים הפרטים הקטנים.

עיצוב דירות קטנות – שימוש באלמנטים ייחודיים

כאשר מעצבים דירות קטנות, השימוש באלמנטים ייחודיים פותח דלת לעולם שלם של עיצוב. שילוב של צמחים בתוך הדירה, בחירת מוטיב צבעים לחללים מסוימים, חיפויי קירות מחומרים שונים ותוספות של חפצים מיוחדים שמוסיפים אופי ייחודי לדירה, אלו הם רק חלק מהרעיונות לאלמנטים ייחודיים מעולם העיצוב, אלמנטים שיכולים לשנות לגמרי את המראה של הדירה שלכם ולהשוות לה את המראה והאופי שאותו אתם מחפשים.

אנשים שמעצבים מחדש את הבית או הדירה שלהם, מעוניינים פעמים רבות בשינוי ההרגשה והאווירה הכוללת בתוך הבית, ושינוי זה מתאפיין בעיקר בפרטים הקטנים, לאו דווקא רק בעקבות שיפוץ מסיבי וגדול. בדרך כלל בחירת הצבע או קומפלקס הצבעים שבהם נשתמש לצביעת הבית אינם משפיעים באופן גורף על ההרגשה הכללית בו, בהשוואה לעיצוב אומנותי של פריטים מסוימים המפוזרים ברחבי הבית מתוך מחשבה תחילה שפונה לבנייה של מוטיבים עיצוביים שונים.

התקשרו כבר עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ לעיצוב דירות קטנות, אנו זמינים עבורכם במספר הטלפון 050-5960962.