עיצוב דירות יוקרה


עיצוב דירות יוקרהעיצוב דירות יוקרה – עיצוב פנים ע"י המעצבת ענבל ברקוביץ'

בעמוד זה תקבלו את כל המידע על הנושא.הסטודיו של ענבל ברקוביץ הוא סטודיו בסגנון אחר שמציע פתרונות עיצוב ייחודיים, הכוללים גם עיצוב דירות יוקרה

בחירת מומחה לעיצוב דירות יוקרה

כאשר תיגשו למלאכת עיצוב דירת היוקרה שלכם, סביר להניח שברוב המקרים תידרשו לשכור שירותי מעצב מומחה בעל ניסיון ומיקוד בענף של עיצוב דירות, אלא אם כן אתם מעצבי פנים או אדריכלים בעצמכם. בחירת מעצב פנים או אדריכל היא מטלה לא פשוטה בפני עצמה, עליכם לסמוך עליו או עליה במאת האחוזים ולוודא כי יש לכם שפה משותפת, שהבחירות שלכם ושל איש המקצוע שתשכרו תהיינה דומות, אם לא זהות, ושהטעם שלכם יתאים, ללא התנגשויות מיותרות. הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא לגשת בעצמכם לבתים קודמים שעוצבו על ידי איש המקצוע שאתם שוקלים לשכור את שירותיו ולהתרשם באופן אישי מהסגנון שבא לידי ביטוי באלמנטים הקטנים, בתוספות ובשינויים שנעשו בתוך הבית ליצירת הסגנון הרצוי.

בחירת הסגנון עיצוב פנים

לאחר שמצאתם את איש המקצוע הנכון, ווידאתם את ההתאמה בסגנון האישי ובסגנון העיצוב, תוכלו לגשת לבחירת הסגנון שיהווה את המוטיב המרכזי בעיצוב הבית או הדירה שלכם. יוקרה יכולה לבוא לידי ביטוי בדרגות שונות ובסגנונות שונים, אין היא מוגבלת לסגנון אחיד, ולכן בחירת הסגנון צריכה להתבצע באופן התואם את טעמם של אלה שהולכים להתגורר בבית בפועל. עיצוב דירות נעשה קל הרבה יותר לאחר בחירת מוטיב עיצוב מרכזי שלפיו יתנהלו הרעיונות הראשוניים והתוספות הקטנות שהופכות את התהליך למושלם.

עיצוב הדירה בפועל

לאחר שגיבשתם את הרעיון הראשוני והקונספט עבור עיצוב דירת היוקרה שלכם, תוכלו לגשת לשלב התכנון של המלאכה בפועל. בין תכנון ליישום יש מרחק רב וכדי לגשר עליו, כדאי לתכנן את הפרויקט בפועל עם המתכננים והמעצבים של הפרויקט. עיצוב דירות יוקרה צריך להיעשות בתשומת לב גבוהה, על ידי אנשי מקצוע עדינים ואיכותיים שיודעים לשים את הטאצ' הנכון במקום הנכון. בעת בחירת אנשי המקצוע שיעשו עבורכם את העבודה, עליכם לוודא שמדובר באנשי מקצוע איכותיים המכירים את הדרך הנכונה ביותר להגשים את התכנון והעיצוב שרשמתם על הנייר.

עיצוב דירות יוקרה הן שלוש מילים שלכאורה נשמעות פשוטות כל כך, אך מאחוריהן מסתתר עולם אינסופי של ידע מקצועי, טאץ' וטקט, ראייה לטווח רחוק, תשומת לב לפרטים הקטנים ורמת גימור ואיכות שאין שנייה לה. כל מומחה לעיצוב פנים יוכל לומר לכם שהמילה "יוקרה" יכולה להתפרש במגוון רחב ביותר של דרכים ולכן, כשמעצבים דירות יוקרה, חשוב ביותר להכניס את דיירי המקום בסוד העניינים ולהפוך אותם לשותפים מלאים במלאכת העיצוב.

בהתאם לכך, ניתן לכתוב שהשלב הראשון בעיצוב דירות יוקרה הוא לאתר מעצב פנים המאמין בשקיפות מרבית, המספק זמינות מלאה, בעל אופקים רחבים ואולי החשוב ביותר, שיהיה בעל יחסי אנוש מצוינים. למעשה, חשוב לתת עדיפות לאיש מקצוע שאיתו יהיה לכם קליק כבר בפגישה הראשונה מכיוון שעיצוב דירות יוקרה הוא תהליך ארוך שעלול להיות מתיש בלשון המעטה כאשר הוא מתבצע מול איש מקצוע שאין לכם כימיה איתו, קחו זאת לתשומת לבכם.

אז מהי בעצם יוקרה?

כפי שציינו, המילה יוקרה יכולה להתפרש במגוון רחב של דרכים ואופנים. עם זאת, ישנם כמה מאפיינים העוברים כחוט השני בכל הדירות המוגדרות כדירות יוקרה. להלן המרכזיים שבהם:

  • עיצוב נקי – בדרך כלל העיצוב היוקרתי ניחן בקווים נקיים, ללא קשר לשפה העיצובית שבה משתמשים בחלל. הכוונה היא למינימום של רעש ויזואלי ומקסימום טעם טוב המשדרים איפוק וסטייל.
  • עיצוב התאורה – בניגוד לדירות הסטנדרטיות שבהן התאורה משחקת תפקיד פרקטי במהותו, כשמדובר בדירות יוקרה, התאורה מהווה חלק אינטגרלי מהעיצוב הכללי כשלגופי התאורה, לעוצמת התאורה, גוון האור ועוצמתו, יש תפקיד באטמוספרה העיצובית שהוא לא פחות חשוב מהתפקיד שממלאים הרהיטים או חיפוי הקיר לצורך העניין.
  • תשומת לב מרבית לכל פרט ופרט – אלמנט נוסף המייחד את העיצוב היוקרתי בא לידי ביטוי בתשומת הלב הניתנת לכל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. כך, לדוגמה, ניתנת תשומת לב מעמיקה לאלמנטים שונים שלכאורה מהווים מרכיב שולי בעיצוב הכללי, כשבין היתר מדובר בברזים שבחדר הרחצה והמטבח, במראות שעל הקיר ואפילו במוצרי החשמל שבמטבח.
  • יד על הדופק – העיצוב היוקרתי חייב להתקדם עם רוח הזמן ולהישאר מעודכן תוך יישור קו עם הסגנונות השולטים ורוח התקופה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שגם השקעה בכל הפרטים הקטנים וגם השקעה גדולה של כסף ואנרגיה, לא תפצה על סגנון מיושן, שלא לומר ארכאי.
  • היעדר מקריות – מעבר לכל זה, כשמדברים על עיצוב דירות יוקרה, חשוב שלא להשאיר דבר ליד המקרה. הכוונה היא לכך שעיצוב הפנים צריך להתכתב עם הסגנון האדריכלי המאפיין את המבנה ובמקביל להתאים לסביבה שמחוץ לבית, לנוף הנשקף מהחלון, להשלים את אופי דיירי הבית, לרמז על תחומי העניין שלהם ועוד. כל זאת כמובן מבלי שהמאמץ יורגש ולו במעט, על מנת שהאווירה בדירה תהיה נעימה ומתאימה למגורים.

עיצוב דירות יוקרה ברמה שלא הכרתם

זה אולי הזמן להכיר את הסטודיו של ענבל ברקוביץ, שכל פעילותו ב-15 השנים האחרונות הוקדשו לתכנון והקמה של בנייה פרטית, עיצוב דירות יוקרה, עיצוב משרדים ומבואות כניסה מרשימות מאין כמוהן. אתם מוזמנים ליצור קשר עם הסטודיו בטלפון 077-6516023 (משרד) או 050-5960962 (נייד) וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי המשרד ישובו אליכם בהקדם.

בכל שאלה ובקשה, בכל התייעצות ותהייה, ענבל ברקוביץ כאן בשבילכם, זמינה בטלפון 050-5960962 או דרך טופס צור קשר באתר