עיצוב דירות – טיפים ורעיונות לעיצוב הבית


עיצוב דירותמדי שנה צצות יותר ויותר דירות חדשות ברחבי הארץ המתוכננות מטבע הדברים לפי העקרונות המובילים בתחום הבנייה המודרני. בדירות המודרניות נעשה שימוש בחומרים שונים שבעבר מאחר שכל אותן דירות וינטג' נעלמות מהנוף בהדרגה, אם התגלגלה לידיכם דירה שכזו, מומלץ ביותר שתדאגו לשמר את המראה האותנטי שלה שכן מדובר בלא פחות מנכס ארכיטקטוני הראוי לשימור. באמצעות עיצוב דירות וינטג' ניתן ליהנות מאותו טעם של פעם מבלי לוותר על הצרכים של העידן המודרני.לא נעשה בהם שימוש, הסגנון שבו חלל הדירות מחולק הוא אחר ובאופן כללי האווירה בדירות אלה שונה מאוד, עוד לפני שהוכנסו אליהן הרהיטים, בהשוואה לדירות הווינטג' שנבנו בשנות ה-50, ה-60 ואפילו ה-70 של המאה הקודמת.

עיצוב דירות וינטג' – שימור לצד חידוש

עיצוב דירות וינטג' דורש יכולת מופלאה לצעוד בין הטיפות שכן זוהי מלאכה שעומדת בדיוק על קו התפר שבין העבר לעתיד. מצד אחד, קיימת שאיפה לשימור מראה הדירה כפי שהוא ולהימנע מהכנסת אלמנטים מודרניים שיהוו דיסוננס עיצובי או צרימה ויזואלית. מצד שני, לעומת זאת, קיימת חשיבות עליונה להתאמת עיצוב הדירה לצרכים של משפחה החיה במאה ה-21.

כך, לדוגמה, ניתן לחזק את המראה המקורי של הדירה באמצעות שמירת הריצוף המקורי או שחזורו, הקפדה על שימוש בגוונים מאופקים וכן בחירה של רהיטי וינטג' אותנטיים לריהוט הדירה. עם זאת, ניתן לשנות את חלוקת החלל כך שהוא יתאים יותר לתקופה המודרנית. כך, לדוגמה, המטבחים בדירות הישנות בדרך כלל קטנים יותר באופן משמעותי מהמטבחים המודרניים ומופרדים מהסלון באמצעות קיר חוצץ.

אי לכך, על ידי שבירת הקיר החוצץ בין המטבח לסלון, ניתן להגדיל את שטח המטבח וליצור אווירה של זרימה בחלל המרכזי של הבית מבלי לפגוע באווירת הווינטג'.

עיצוב דירות – עבודה למומחים

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים או לתאם מועד לפגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הסטודיו של ענבל ברקוביץ', המתמחה בעיצוב פנים ואדריכלות. הסטודיו מציע מגוון רחב ביותר של פתרונות ייחודיים ויצירתיים לעיצוב הבית, סביבת העבודה וכמובן שגם עיצוב דירות וינטג'. הסטודיו זמין עבורכם בנייד 050-5960962 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי הסטודיו ישובו אליכם בהקדם.