עיצוב בתי יוקרה


עיצוב בתי יוקרהבעמוד זה תקבלו מידע כללי על עיצוב בתי יוקרה ועל האופן בו הם מבטאים את רוחם של בעלי הבית. תקבלו מידע על מקורות השראה מקובלים בתחום ועל מרכיבי העלות השונים של פרויקט שכזה.

קצת על עיצוב בתי יוקרה

כשמדברים על עיצוב בתי יוקרה מדברים על טעם ייחודי, על פריטים שלא נראים כמוהם בכל מקום ובכל בית, מדברים על סגנון וטעם מיוחד שמשאיר מקום רב לדמיון אך שיש בו גם אמירה מיוחדת. בעלי בתים שמעוניינים להשוות לבתיהם הרגשה ומראה יוקרתיים יעשו זאת בטוב טעם, מבלי להכביד על עיני המתבונן, אך מבלי שתיוותר בו תחושה של ריקנות שלאחר ההתבוננות. עיצוב בתי יוקרה שכזה הוא עיצוב עדין ומחושב היטב, שבו לכל פריט, לכל אריח, לכל טפט ולכל גוון צבע יש אמירה ואין שום דבר שמונח שם סתם כך. יש שיראו בעיצוב בתי יוקרה שכזה יצירת אמנות של ממש, כמקום לשיח אישי בין המארח לבין האורח, שיח שמתרחש באמצעות קירות ביתו והפריטים השונים המונחים בו, מונחים כך סתם לכאורה, כאילו היו שם מעולם, אך למעשה הם פרי יצירתו של מעצב שחשב על הפרטים הקטנים והפיח רוח חיים ביצירתו.

מהיכן ניתן לשאוב השראה לעיצוב של בתים יוקרתיים?

סגנון עיצוב בתי יוקרה בעיצוב המודרני הולך וצובר תאוצה והוא מאפיין בתי יוקרה רבים. עם זאת, עיצוב בתי יוקרה הוא לא רק נחלתם של הקווים המודרניים המטאליים ושל שילובי הזכוכית והמתכת, אלא גולש גם לעולם הווינטאג', שמציג יצירות וחפצים, וילונות ואריחים מימים עברו, ימים שבהם אפילו המדינה עוד לא הייתה קיימת. מעצב פנים איכותי ומקצועי שעוסק בעיצוב בתי יוקרה, ידע להבין את הצרכים ואת טעמו האישי של הלקוח שלו ולשאוב את ההשראה המתאימה לכך מהמקומות הנכונים. שימוש בקטלוגים ושאיבת רעיונות מעיצובים קיימים תמיד היו מוקד השראה מועדף על מעצבים רבים, אך ישנם מקורות השראה רבים נוספים שיכולים לגרום להופעתו של הרעיון הנהדר הבא במוחו של המעצב.

כמה יעלה תהליך שכזה?

התשובה לשאלה זו משתנה מאוד מבית לבית, מסגנון עיצוב לסגנון עיצוב, וכמובן ממעצב למעצב. לכל בית הצרכים שלו, כל עבודת אמנות והחתימה הסופית שלה, ולכל תהליך משך החיים שלו. בכל פרויקט של עיצוב בתי יוקרה יש כמה מאפייני עלות עיקריים. המרכיב הראשון הוא עלות העיצוב, זוהי עבודתו של המעצב שמגיש את הניירות והרעיונות השלמים שעתידים להפוך לפנים הבית. המרכיב השני הוא עלויות השיפוץ וההרכבה הגסה הנדרשת להגשמת העיצוב החדש שהגיש המעצב. המרכיב השלישי והאחרון הוא עלותם של הפריטים והחומרים הנדרשים להרכבה או לתצוגה בבית היוקרה שעוצב. יחדיו, שלושת המרכיבים הללו מהווים את עלות הפרויקט השלמה של עיצוב בתי יוקרה.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים ענבל ברקוביץ מתמחה כבר שנים בתחום עיצוב בתי יוקרה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר. בואו נדבר על העיצוב הבא של הבית שלכם! אני זמינה עבורכם בנייד שמספרו 050-5960962 או בטופס צור קשר באתר