עיצוב בתים שונים


עיצוב בתים שוניםכיום, אנו רואים עליה משמעותית בבתי היוקרה אשר נבנים באזורים מסוימים ובעיקר באזור תל אביב, אזור אשר תופס תאוצת נדל"ן.

וילות יוקרה רבות אשר נבנות לבעלי בתים המחפשים סטטוס מסוים בהתאם לרמת החיים שלהם ולצרכים שלהם. עיצוב וילות יוקרה איננו עניין של מה בכך שכן יש צורך במיומנות רבה, נסיון רב שנים, יכולת לבצע התאמה אישית של עיצוב וילות בפרט עיצוב וילות יוקרה, וטעם ייחודי אך עם זאת משתנה ומגוון.

ענבל ברקוביץ עיצוב פנים – התאמה אישית עבור עיצוב פנים וילות

למשרד של ענבל ברקוביץ עיצוב פנים ניסיון של למעלה מ15 שנים בתחום של עיצוב ואדריכלות פנים בכלל, וכנגזרת מכך עיצוב פנים של וילות יוקרה בפרט.

ענבל ברקוביץ עיצוב פנים יודעת לתת לקוחותיה טביעת אצבע ייחודית לביתם. ההתאמה האישית פועלת על פי:

  • בדיקת הצרכים והרצונות של הלקוח אל מול המציאות והנתונים הקיימים.
  • הסכמה על המוטיב הכללי (עדכני, מודרני, ואורבני ).

באיזה שלב כדאי לנו לקחת חברה לעיצוב ואדריכלות פנים?

ישנם כמה מצבים בהם אנחנו נזדקק לשירות אמין של חברה לעיצוב ואדריכלות פנים.

  • כאשר אנחנו בתהליך של בניית בית- במקרה כזה נזדקק לשירות עיצוב פנים מהרגע הראשון לצד האדריכל עד לשלבי הסיום, וזאת על מנת לשמור לכל אורך הדרך על סנכרון עם קווי המתאר של הבית ביחס לעיצוב הרצוי של החללים.
  • אשר אנחנו רוכשים בית קיים ומעוניינים לבצע בו שינויים מהותיים על מנת לתת גם את הנגיעה האישית שלנו וגם לבצע שינויים פרקטיים.
  • כאשר אנחנו מרגישים שהאווירה והעיצוב בביתנו הקיים אינם תואמים יותר את הצרכים ואת ההרגשה שלנו. עם השנים לעיתים נוצרים פערים בין העיצוב שהיה בבית לבין המקום בו אנו נמצאים כיום.

בכל אחד מהמצבים הללו, ענבל ברקוביץ עיצוב פנים יכולה לתת מענה אמין ומהיר עבור בעיצוב פנים של וילות מכל הסוגים ולאפשר לכם כלקוחות ייחודיים להנות מתכנית התאמה אישית עבור התהליך. צרו קשר עם היום לקבלת תכנית עבורכם 050-5960962 .