עיצוב בית חדש באופן המוצלח ביותר


עיצוב בית חדש הסטודיו לעיצוב ואדריכלות פנים של ענבל ברקוביץ' מתמחה בתכנון ועיצוב בתים חדשים על כול מרכיביהם וחלליהם, לרבות חדרי אירוח וסלון, חדרי שינה וחדרי ילדים, מטבחים, חדרי אמבט ונוחיות. עימנו תזכו לעיצוב בית חדש המותאם לאורחות חייכם ומשפר אותם, אשר שם דגש על כול פרט בחלל ומבטיח תוצאות איכותיות ומרהיבות ביופיין.

עיצוב נכון, איכותי וייחודי של חלל פנים הבית

יש להבין כי עיצוב בית מורכב משני מישורים מרכזיים השלובים זה בזה. האחד קשור לעבודת האדריכל ולתכנון המבנה החיצוני וחלוקת חלל, ואילו השני קשור לעיצוב פנים של החלל ואחראי למעשה על הפיכת המבנה לבית מעוצב, אסטטי ופרקטי. עבודות אלו של עיצוב פנים מסופקות על ידינו בקפידה ומקצועיות, עם שימת דגש על כול פרט במרחב לרבות חומרים, צבעים, טקסטורות, גופי תאורה, פתרונות הצללה ופתרונות אחסון. כול זאת ועוד בתיאום מלא מול העבודות האדריכליות ומתוך הכרות מעמיקה ונרחבת של מגמות עיצוב מובילות בארץ ובעולם, ושילובן עם רצונות וצרכים אישיים של דיירי הבית.

עיצוב נכון של חללים

שירותי סטודיו לעיצוב בית שאנו מספקים יזכו אכם במרחב מחייה איכותי, יעיל ומרהיב, המבטא את הצרכים הייחודיים של כול חלל. הדבר ניכר בין היתר בעת עיצובם של חללי הבית הבאים:

  • תכנון ועיצוב הסלון – זהו תכנון מרשים, איכותי ופונקציונאלי המותאם לשגרת היומיום ולצרכי אירוח. העיצוב מותאם גם למידות ומאפייני החדר, מאפייני בני המשפחה ואורחות חייהם. הוא מתחיל בתכנון ובחירת מערכת ישיבה נכונה, המהווה את ליבו של הסלון, וממשיך לשילוב אלמנטים פרקטיים ודקורטיביים נוספים החוסכים במקום ופותחים את החלל.
  • חדרי שינה – מתוכננים עם קו עיצובי אחיד בהתאמה מלאה למאפייני החלל וצרכים אישיים. מרכז התכנון הינה המיטה תוך התחשבות באלמנטים נדרשים נוספים, כדוגמת ארונות, שידות, גופי תאורה, פינת ישיבה ומערכות שמע ואודיו.
  • עיצוב חלל המטבח – מבוצע בהתאמה מלאה להרגלי וצרכי בישול, אכילה, הסבה ואירוח, עם שילוב של חומרים ואלמנטים חדישים ומקוריים.
  • חדרי אמבט – התכנון מבוסס על בחירה נכונה של מקלחון או אמבטיה, מוצרי סניטריה ופתרונות אחסון נחוצים. זאת, תוך הקפדה על רמה גבוהה של איכות ועמידות החומרים ובטיחותם.

לשירותי עיצוב ואדריכלות פנים

להזמנת שירותי עיצוב ואדריכלות פנים עבור עיצוב בית חדש, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם הסטודיו של ענבל ברקוביץ' בטלפונים 050-5960962 ו- 077-6516023.