משרד עיצוב פנים במרכז - הדרך לתרגום הפנטזיות לשפה עיצובית מעשית


מתלבטים האם להסתייע בשירותיו של משרד עיצוב פנים במרכז? מזל טוב! רכשתם בית קרקע דירה מקבלן יד שנייה, וכעת אתם מעוניינים להתאים את הנכס אל הצרכים

הספציפיים שלכם, תוך כדי תרגום כל החלומות, הפנטזיות והמאוויים לשפה עיצובית מעשית. בשלב זה עשויה להתעורר ההתלבטות האם באמת הכרחי לקחת למשימה מעצב פנים או שמא כדאי לעשות זאת באופן עצמאי, ובכך לחסוך בעלויות הכספיות. 

רבים מאלו שמחליטים שלא לשכור את שרותיו של מעצב פנים, מגלים שהדרך לבית החלומות אינה כה פשוטה ורצופה חתחתים: הצורך להתנהל מול מגוון רחב של אנשי מקצוע, תוך הקפדה על תיאום ותזמון מסונכרן ביניהם, הפסד ימי העבודה, הדילמות, הבחירות, הריצות והקניות שיש לעשות.

 

איך בוחרים מעצב פנים?

התרחיש הזה מוכר, ורבים מאלו שנכנסים להרפתקה הזו עתידים לגלות בסופו של דבר שלא זו בלבד שחרגו מהתקציב שהוקצה לכך, אלא שהתוצאה הסופית אינה דומה לבית החלומות אותו ציירו בדמיונותיהם. 

ההחלטה להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום עיצוב הפנים הנה מכרעת, שכן היא זו שקובעת כיצד תיראה בסיום התהליך סביבת המגורים וכיצד יתנהלו החיים בתוכה לאורך מספר לא מבוטל של שנים. 

אז איך בוחרים משרד עיצוב פנים במרכז או בכול מקום אחר ברחבי הארץ? מעצבת הפנים ענבל ברקוביץ' מציינת שישנן מספר דרכים להגיע למעצב פנים, אם מהמלצות מפה לאוזן, מפרסום, או חיפוש בגוגל. לאחר איתור מעצב פוטנציאלי, חשוב לראות את הפרויקטים קודמים שלו כדי לבחון האם סגנונו הייחודי אכן קולע לטעם האישי שלנו.

 

משרד עיצוב פנים במרכז | ענבל ברקוביץ

נקודות חשובות שכדאי לסגור במהלך פגישת ההיכרות

הפגישה הראשונה מהווה כמעין דייט שנועד לבחון האם ישנן כימיה ושפה משותפת, שבלעדיהן יהיה קושי לתרגם את החזון לשפה עיצובית מעשית. לקראת הפגישה, כדאי להכין רשימת דרישות, העדפות וצרכים בנוגע לעיצוב הבית. הנתונים הללו מסייעים למעצב לקרוא בין השורות גם את כל הפנטזיות והמאוויים הכמוסים שלא תמיד בשפה מפורשת ולהטיב להתחבר אל הלקוח. 

ככלל, בין אם מאתרים משרד עיצוב פנים במרכז או במקום אחר בארץ, ישנן כמה נקודות חשובות שכדאי לסגור במהלך הפגישה ובטרם ההתקשרות החוזית, כגון צורת ההתקשרות ואופן גביית התשלום, תהליך העבודה, לוחות זמנים של כל שלב וצפי לסיום הפרויקט. ראוי להבהיר שבכול פרויקט עשויים לצוץ גורמים מעכבים שאינם תלויים במעצב הפנים ובלתי ניתנים לחיזוי, אך חשוב שכל הדברים הנוגעים אליו ישירות יהיו סגורים מראש.