לעצב בית – לעצב חיים


לעצב ביתבית הינו דבר שכל אחד רוצה ועושה מאמצים רבים להשיגו. וכשכבר יש בית לגור בו, הרצון המידי הוא שהבית יותאם באופן המדויק ביותר לבעליו. כמגוון האנשים, הדעות, הרצונות, הצרכים, הטעמים, כך מגוון העיצובים היכולים להתקיים בכל בית ובית. לפיכך באמצעות עיצוב הבית ניתן להביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל אדם. באמצעות עיצוב אישי ניתן לתרום לחייו של כל אחד באופן משמעותי ביותר – לתחושת נוחות, נינוחות וחום, להתנהלות קלה וזורמת, לצמיחה וגדילה פנימית ועוד.

לכן, בבואנו לעצב את ביתנו, נדרשת מאתנו מחשבה והתבוננות מעמיקה בצרכים ובחלומות שלנו. זאת כמובן לצד מקצועיות בתחום העיצוב, ידע וניסיון אשר יכולים להביא לידי ביטוי את הרצונות השונים. מכאן שרצוי והכרחי להיעזר במעצבת או מעצב היכולים לסייע לנו בהתבוננות ובהבנת הצרכים והרצונות שלנו, בארגון שלהם בהתאם לאפשרויות השונות העומדות בפנינו, בהמלצות וייעוץ מקצועי ובהבאת כל זאת לכדי הגשמה מעשית על הצד הטוב ביותר.

 

מה נדרש בעבודת עיצוב פנים

עיצוב פנים הינו תחום נרחב ומורכב. הוא מכיל התייחסות תכנונית ומעשית למגוון סוגים של עבודות ומקצועות, כגון: חשמל, אינסטלציה, צבע, ריצוף, נגרות, אלומיניום ועוד. בעבודת העיצוב נדרש לקחת בחשבון את כל המרכיבים הללו ולחברם כך שתיווצר הרמוניה עיצובית ותפעולית. שני הדברים הולכים ביחד יד ביד ולכן, על אף שבסופו של דבר מה שהכי בולט זו הנראות, מסתתרת מאחוריה חשיבה פרקטית מורכבת מאוד. וזו האחריות הגדולה המוטלת על כתפי המעצבת/ מעצב. באחריותם וביכולתם לתרום משמעותית לחיים נוחים ונינוחים בבית על ידי תכנון נכון, מותאם ומקצועי.

 

כיצד אלמנטים בעיצוב משפיעים עלינו

כפי שנזכר, תחום עיצוב הבית הינו בעל השפעה רבה על תחושות והתנהלות האדם בביתו. דוגמאות לכך: בחירה בחומרים מסוימים בעלי תכונות אופי כאלה ואחרות תשפיע ותקבע את האווירה והתחושה הכללית (התחושה שמקרין עץ טבעי שונה מהותית מהתחושה שמקרינה מתכת מבריקה), גם לצבע (קירות, ריהוט, טקסטיל) השפעה רבה מאוד על התחושה האישית,  וכמו כן שילובי צבעים שונים. דוגמה נוספת היא התאורה – הטבעית והמלאכותית שאין ספק שהשפעתה רבה מאוד.

זקוקים לכתובת מקצועית, מנוסה ומיומנת שתסייע לכם בעיצובו המחודש של הבית שלכם? איכות גבוהה, אסתטיקה רבה וגם שילובים נכונים הן נקודות שחשובות לכם? ענבל ברקוביץ, מעצבת ואדריכלית פנים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 050-5960962