למה חשוב לעשות תכנון עיצוב פנים לבית לפני שמשפצים


 עיצוב פנים לביתלפי התפישה הרווחת, בפרויקטים של בנייה או שיפוצים משקיעים בגרמניה שנה שלמה בתכנונים וחודש אחד ביישום ובביצוע, כשלעומת זאת בישראל משקיעים חודש אחד בתכנון עיצוב פנים ולאחר מכן שנה לפחות ביישום ובביצוע. מדוע כך הם פני הדברים? מכיוון שכמו שגורס הפתגם הידוע: "סוף מעשה במחשבה תחילה".

ככל שההשקעה בתכנון תהיה רחבה ומשמעותית יותר, כך הזמן שיידרש לצורך העבודות עצמן יהיה קצר יותר. הדברים נכונים במיוחד כשמדובר בעבודות שיפוצים בדירות ובתים פרטיים, אך לרוע המזל ישראלים רבים לא טורחים לחשוב על התחום של עיצוב פנים כשהם מתכננים את עבודות השיפוצים, שכן הם מאמינים שכך הם חוסכים זמן יקר.

המחשבה המוקדמת על עיצוב פנים חוסכת לכם כסף

הגישה הישראלית, שלפיה הכל יהיה בסדר והכי חשוב זה להתחיל כמה שיותר מהר את הפרויקט כי בכל מקרה הכול יסתדר בצורה זו או אחרת, גורמת לבזבוז של לא מעט משאבים, בדגש על זמן, אנרגיה וכמובן לא מעט כסף. מבלי תכנון עיצוב פנים עוד בשלב תכנון השיפוצים, לא ניתן לצפות מראש בעיות שיפריעו לעיצוב הבית. כתוצאה מכך עומדות במרבית המקרים בפני בעלי הבית שתי אפשרויות בלבד להלן:

  • הראשונה – להשקיע לאחר סיום השיפוצים כספים נוספים כדי לבצע את ההתאמות הדרושות מבחינת העיצוב לבית המשופץ. מן הסתם במקרים אלה יהיה צריך להכין תוכניות חדשות כשכל התהליך כולו בדרך כלל מלווה בלא מעט רגשי חרטה ועוגמת נפש.
  • השנייה – לעשות פשרות שיכולות להיות כואבות. אמנם מדובר באפשרות החסכונית יותר, אך ללא ספק מדובר על אפשרות כואבת, שמסבה לבעלי הבית עוגמת נפש שלא נופלת במאום מזו של אלה שבוחרים באפשרות הראשונה.

עיצוב פנים ברמה שלא הכרתם

אם אתם מאמינים שישנה דרך נכונה שבה יש לנהל את עבודות השיפוצים ואם אתם סבורים כי עיצוב פנים איכותי הוא מרכיב חשוב ומרכזי באיכות החיים שלכם, הגעתם למקום הנכון. הסטודיו של ענבל ברקוביץ עיצוב ואדריכלות פנים מציע ללקוחותיו מגוון רחב של פתרונות יצירתיים וייחודיים לעיצוב פנים, המתעדכנים בהתאם למגמות המובילות בתחום בארץ ובעולם.

אנשי המקצוע הפועלים בסטודיו מקפידים על ביצוע עבודות מכל הסוגים תוך תכנון עיצוב פנים מוקפד ויסודי מראש, כדי שלקוחות הסטודיו ייהנו מפרויקטים המבוצעים לעילא ולעילא, ללא תקלות ובפרקי זמן מינימליים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם הסטודיו עוד היום בטלפון 077-6516023 (משרד) או 050-5960962 (נייד) וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי השירות של הסטודיו ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.