הכול על עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני


 עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרנילרשימת הפרוייקטים של ענבל ברקוביץ

יש סגנונות עיצוב שונים בכל מה שנוגע לעיצוב פנים ולכל אחד יש את הויז'ן שלו ואת החלומות שלו. יש כאלו שהחלום שלהם הוא בית עם עיצוב בסגנון כפרי, בית שגם אם הוא נמצא בעיר הם ירגישו בו כאילו הם גרים במושב ויש כאלו שבשבילם עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא מה שעושה להם את זה. הם אוהבים את המראה החדשני, הנקי  בעל הקווים הישרים במקרה הזה כל מה שהם צריכים לעשות הוא למצוא את מעצב הפנים המתאים להם ומשרד "ענבל ברקוביץ'" יכול להיות בדיוק מה שהם מחפשים. 

מהו עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני?

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא עיצוב ששואב את ההשראה שלו משנות השלושים את המאה הקודמת אז התפתחה לה התעשייה והחלה לשגשג ועימה הרצון במראה מודרני ומחושב. עיצוב פנים בסגנון מודרני הוא עיצוב שעושה שימוש בפונקציות שיש במבנה ובקווים שלו כמו גם מבוסס על צורות גיאומטריות. מאפיין נוסף של עיצוב פנים מודרני הוא הפשטות והניקיון. אין יותר מידי "קישוטים" ואין יותר מידי השתעשעות באלמנטים. זה כפי שציינו נראה בעיני רבים קר ומנוכר ועיצוב כזה בהחלט מבטא אמירה מסוימת. עיצוב פנים מודרני יכול לעשות שימוש בפלטת צבעים רחבה אך הוא חייב לשמור על אחידות לכל אורך העיצוב.

לבחור נכון את מעצב הפנים

אם מעניין אתכם עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני ואתם מחפשים מעצב או מעצבת על מנת להגשים את החלום שלכם, יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא. הדבר הראשון הוא שהמעצב או המעצבת מעצבים בסגנון הזה. זה לא ברור מאליו ויש מעצבים שמומחים בסגנונות ספציפיים ולאו דווקא בזה. בנוסף, אתם צריכים לברר על הניסיון שלהם ולראות את תיק העבודות שלהם ולהתרשם ממנו ככה שתדעו אם הסגנון עושה לכם משהו, כבוחנים את גלריית העבודות של המעצבת ענבל ברקוביץ אי אפשר שלא להתרשם מהקווים הנקיים והעצוב המודרני שמדבר בפני עצמו .