עיצוב פנים פנטהאוז יוקרתי וייחודי


עיצוב פנים פנטהאוזבסטודיו הוותיק, המוביל והמוערך של ענבל ברקוביץ' מתמחים בעיצוב פנים פנטהאוזים יוקרתי ואיכותי. זהו עיצוב המותאם באופן אישי לכול לקוח ופרויקט בהתאם לסגנון מבוקש, מאפייני המבנה, סביבתו החיצונית וצרכים משתנים.

עיצוב פנטהאוז ייחודי ומוקפד

עימנו תזכו בעיצוב פנים פנטהאוז מקורי עם אמירה ייחודית, ופרטים וחיבורים שלא תמצאו בבתים ובמקומות אחרים. אלו פנטהאוזים שכול חלל ופרט בהם, קטן כגדול, משדר יוקרה וטוב טעם ומעניק לחלל אווירה נעימה, מעודנת והרמונית. למען הגעה ליעד זה אנו נדאג לתכנן, לעצב, לבחור ולמקם כול פריט בדירה, בין אם מדובר במערכת ישיבה לסלון, אריחים מעוטרים במטבח, טפט בחדר ההורים וגוון הצבע של קירות בכניסה לבית ובמרפסות.

סגנון עיצוב אישי ועדכני

בעת עיצוב דירות יוקרה ופנטהאוזים אנו שמים דגש על אמירה וסגנון המותאם אישית לדיירי הבית, והמשלב אלמנטים עכשוויים שהופכים את הבית לעדכני ומעורר עניין. גישה זו יכולה לבוא לידי ביטוי בשלל אמצעים. כך לדוגמא, יש לנו את הניסיון והרגישות על מנת לשלב בכול סגנון עיצוב חומרי גלם מודרניים כמו מתכת וזכוכית. מנגד, אנו יכולים גם לשלב בפנטהאוז מודרני אלמנטים של וינטאג' מקוריים ויוקרתיים, למשל בכורסא יפה או אריחים עתיקים. כל זאת, לאור הבנת טעמו וצרכיו של הלקוח ותרגומם לכדי חלל מעוצב השואב השראתו ורעיונותיו מהמקורות המתאימים והנכונים.

תכנון ושילוב חוץ ופנים

בכול דירת יוקרה שאנו מעצבים, אנו מתייחסים לסביבה החיצונית בה ממוקם הבית. התייחסות זו מקבלת משנה תוקף כשהדבר מגיע לעיצוב פנים של פנטהאוזים השוכנים בקומה עליונה של בניין, וכוללים מתחם חיצוני של גג. בדירות אלו ניקח בחשבון את הנוף הנשקף לתוך הבית ונתכנן את עיצוב החוץ והפנים שלו כך שיתפקדו כיחידה הרמונית אחת. כך למשל, בחירת סגנון הבית תושפע מהנוף החיצוני וקו הרקיע, אופן חדירתו למרחב הפנימי ומשחקי האור והצל שהוא מעניק. כמו כן, עיצוב החוץ ייצור מכלול מרשים ואיכותי של ריהוט גן המשלב בתוכו אבזרי נוי וגופי תאורה מתאימים. בנוסף, עיצוב החוץ של הדירה ייקח בחשבון את אורחות החיים של בעלי הבית, בין אם הם חובב ברביקיו, שכשוך בג'קוזי או חובבי גינת תבלינים וירק.

שירותי עיצוב פנים לפנטהאוז

להזמנת שירותי עיצוב פנים לפנטהאוזים, לקביעת פגישה ולקבלת עוד פרטים בנושא, צרו קשר עם הסטודיו של ענבל ברקוביץ' בטלפונים 050-5960962 ו- 077-6516023.