עיצוב פנים


עיצוב פניםרבים מכם, שקוראים ברגעים אלו את הכתוב, מתלבטים לגבי עיצוב הבית. אתם מרגישים שיש צורך בשינוי, שמשהו כאן צריך ללכת לכיוון חדש, לכיוון שונה שישדר הרגשה אחרת בבית או במשרד שלכם. תהליכי עיצוב פנים משפיעים רבות על השהייה בבית, או על העסקים במשרד, ולכן בעת שיפוץ, בנייה או עיצוב מחדש של כל חלל פנים, כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של איש מקצוע שמכיר את התחום שבו הוא עוסק ויודע לתת טיפים נכונים ולהוביל את התהליך שישנה את פני הבית או המשרד שלכם. בעמוד שלפניכם מוצגות כמה שיטות ייחודיות לעיצוב פני הבית, שיטות שיספקו לכם רעיונות לגבי אפשרויות המשחק שיש לכם בעיצוב הבית או המשרד שלכם, ויראו לכם שהשמיים הם לא הגבול, הם רק ההתחלה.

ריצוף באבנים מיוחדות

רצפת הבית תופסת חלק מהותי בעינו של המתבונן. שיטת הריצוף הרגילה בארצנו מתבססת על ריצוף בקרמיקה. במקרים של יציאה מהשגרה, של חשיבה מחוץ לקופסא ושל מחשבה בסגנון אחר, ריצוף הבית באבנים מיוחדות יכול לתרום רבות למראה הכללי של הבית או של חדרים מסוימים בו. שימוש באבנים כמו אבני שיש או ריצוף באמצעות פורצלן יכולים לשנות לגמרי את ההרגשה בחדרי האמבטיה והשינה, ובחדרים אחרים ברחבי הבית. השימוש באבנים אלה מצביע על חשיבה יצירתית ומעניק הרגשה שונה הנבדלת מההרגשה המוכרת של אריחי קרמיקה, מיוחדים ככל שיהיו.

שימוש בתאורה ייחודית

עיצוב פנים הוא עניין של שילוב אלמנטים בצורה נכונה. קירות הבית, רצפתו ותקרתו, החפצים השונים המונחים בו, וכמובן התאורה שבו, יוצרים תמונה אחת המשולבת לכדי הרגשה ותחושה. לתאורה תפקיד חשוב בעיצוב הפנים של הבית או המשרד, מכיוון שבאמצעותה ניתן להדגיש אלמנטים מסוימים, להעניק תחושת מרחב או מיקוד, וכמובן לשפר את ההרגשה הכללית באמצעות כיוון התאורה הנכונה לרגע הנכון. במקרים מסוימים שבהם תרצו להדגיש פריטים מסוימים בבית שלכם כמו גביעים, פסל ייחודי שקיבלתם במתנה או תמונות מסוימות במסדרון, תוכלו לבצע שימוש באלמנטים שונים של תאורה להשגת האפקט הנדרש.

הנמכת תקרות ועיצובי גבס

בכל מקרה שבו תרצו לשנות את פני חלל החדר, ניתן לעשות זאת באמצעות עבודות גבס שונות. זה נכון שהבית עצמו בנוי לרוב מלבנים ובטון, אך ניתן לשנות את החלל הפנימי בו בצורה חזקה ומקובעת באמצעות שימוש בקירות ובעיצובי גבס. באמצעות עבודה עם גבס ניתן לבצע הנמכה של תקרות הבית, ליצור נישות ופאנלים, וכמובן ליצור מזנונים ושקעי מדף בתוך הקירות. ברוב המקרים, הנמכת תקרות תהיה משולבת עם משחקי תאורה המאפשרים יצירת הרגשה ייחודית המותאמת לחלל.

שימוש בצמחים ואלמנטים מן הטבע

הצמחים מנקים עבורנו את האוויר מהפחמן הדו חמצני ומעשירים אותו בחמצן, מעניקים לנו הרגשה נעימה וחיונית, וכמובן בזמנים של פריחה, ממלאים את סביבתנו בניחוחות נעימים. שימוש בצמחים בעיצוב הפנים של הבית הוא אלמנט מרכזי שמביא את הטבע לבית או למשרד שלכם. הבחירה בצמחי בית שונים שיכולים להשתלב בצורה טבעית עם מוטיב העיצוב המרכזי של הבית, היא בחירה קשה לעתים. אם היא נעשית בצורה מושכלת ואיכותית, התוצאות שלה מורגשות מיד.

בחירת מוטיב עיצוב פנים מרכזי

מעצב פנים מנוסה, שמעוניין להעניק הרגשה מסוימת לחלל שאותו הוא מעצב, פועל בדרך כלל לפי בחירה של מוטיב עיצוב מרכזי. מוטיב העיצוב נבנה ביחד עם הלקוח, בצורה המאפשרת לטעם האישי שלו ולהעדפותיו האישיות לגבי המראה של החלל המעוצב, לבוא לידי ביטוי. מתוך המוטיב המרכזי ניתן לגזור את האלמנטים הספציפיים שיבואו לידי ביטוי בעבודה על החלל המעוצב.

להזמנת עיצוב פנים בהתאמה אישית

אם אתם מעוניינים לעצב את הבית שלכם בהתאמה האישית שלכם, ובכל זאת צריכים עזרה של מומחה – צרו קשר עם ענבל ברקוביץ' בטלפון 050-5960962 או דרך טופס יצירת קשר באתר